Обмін та повернення

На товари, придбані в інтернет-магазині sofiyatextil.com.ua поширюється гарантія якості від виробника, що діє на всій території України.

 

Порядок повернення товару належної якості

10.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України. "Білизна натільна, панчішно-шкарпеткові вироби не підлягають обміну та поверненню" (Постанова КМУ від 19 березня 1994р)

10.2. Повернення товару, що не підійшов Вам, в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця. Повернення або обмін бракованого товару оплачує Інтернет-магазин.

10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

10.4 Обмін або повернення товару можливий протягом 14 днів з моменту покупки. товар повинен бути в новому і невикористаний стані (за умови збереження упаковки, етикеток і бирок, а також при відсутності слідів їх використання.)

10.5 Для повернення бракованого товару відправте на наш Viber +38 (О96) 371 11 91 докладні фото браку і його опис, ПІБ, номер телефону, номер накладної.