Пн-Пт: с 08:00 до 17:00
Наталія
14 декабря 2025
Гарний та якісний велюровий костюм! Купляла в темно-синьому кольорі для носіння дома. На всяк випадок замовляла на розмір більше -- 50, хоча ношу розмір 46-48. Як відчувала, що так і треба було замовляти на розмір більше. Не вперше купляю одяг в цьому магазині -- завжди розміри співпадали. А тут -- ні! Костюм ідеально сів на мене. Але тканина-велюр тоненька -- я гадала, що буде трохи товще. Курточку хотіла прямого крою, а вона приталіна. І в описі про це не сказано. Та все рівно костюм мені сподобався!