Добавить комментарий

Олена
17 апреля 2026
Брала сукню в чорно-білому варіанті,з квітами по подолу. Чудове! Брала на щодень, а воно навіть дуже ошатно виглядає! Я взяла на розмір більше ( 58 р. на мій 56-й), тому що ця модель більш приталена, більш щільно прилягатиме до тіла. А спекотного літа для мене це некомфортно. До того ж, хто купуватиме вироби з малюнком каймою по низу-майте на увазі: тканина в цьому випадку тягнеться зверху вниз, а не впоперек! (Тому що в рулоні тканина має купон по краю, і крій іде поперек рулону.) Загалом,я дуже задоволена покупкою. Особливо потішили знижки на сайті! Рекомендую!