Добавить комментарий

Марина
07 января 2026
Замовила цю футболку. Матеріал дуже м'який та тонкий, на тілі відчувається приємно. Вона трохи тягнеться і не облягає, є розрізи по боках, тому рухатися легко. Вперше випрала при низькій температурі — колір не змінився, тканина не сіла. Хороший варіант на теплу погоду.