Коментувати

Ольга
07 квітня 2026
Замовлення зробила у вас вперше по вайберу. Все швидко з'ясували, оформили, відправили. Тканинка приємна до тіла. Розмірна сітка все гарно описано.
Я раніше купувала такий халат, то трошки добавила см, на те що може після прання може бути усадка. А так все чудово: ціна приємна, менеджери також.
Всім миру! - це головне🙏🙏🙏