Коментувати

Тетяна
05 листопада 2025
Чудові теплі натуральні! гамаші з резиночками знизу. Ще й на штанинах попереду відстрочено, а я й не помітила на фото при замовленні. Розміру відповідають, в поясі - як на мене, на струнких)), ( нам так і треба було ). Дякуємо! Чим купляти китайське - краще українське, рекомендую!