Вишита сорочка для хлопчика довгий рукав фулікра
Укрпоштою від 800 грн.
Новою поштою від 2000 грн.
Вишиванка для хлопчиків з довгими рукавами виготовлена з трикотажного полотна.
- Дана модель прямого крою, має комір-стійку. Перед виробу, комір-стійку та низ
- рукава прикрашено вишитими орнаментами.
- Полотно: фулікра. Склад: 80 % бавовна, 20% поліестер.
- Вишивка з оригінальним орнаментом виконана за допомогою вишивальних машин якісними нитками, які не втратять кольору навіть після багаторазового прання.
- Поради щодо догляду: прати при температурі не більше 30°C. Дозволяється прання в режимі "ручне" або "делікатне", вишивку гладити тільки з вивороту.
- Вишиванка виконана в українському стилі і прикрасить як у будні, так і в свята.
Купити шкільний одяг для хлопчиків з якісного трикотажу ви можете на нашому сайті. Ваша дитина із задоволенням буде носити такий одяг кожного дня.
Комсомольський трикотаж оптом від виробника зекономить Вам ваші кошти за рахунок найкращої ціни та гнучкої системи знижок.
Ми працюємо з такими регіонами: Київ та Київська область, Дніпро та Дніпропетровська область, Запоріжжя та Запорізька область, Одеса та Одеська область, Донецьк та Донецька область, Херсон та Херсонська область, Миколаїв та Миколаївська область, Львів та Львівська область, Полтава та Полтавська область, Черкаси та Черкаська область.
Будемо раді новим зустрічам з Вами. Ознайомтесь з нашим асортиментом та дозвольте собі якісний трикотаж від українського виробника оптом та в роздріб.